Szanowni Państwo,

Agata Rogińska (Krawędkowska)

Nazywam się Agata Rogińska (Krawędkowska) i jestem założycielką CTE Raz Dwa, czyli miejsca, które powstało z pasji nauczania kreatywnego myślenia oraz doskonalenia technik uczenia się. Praktykę pedagogiczną rozpoczęłam w 2005 roku. Od tego czasu pracuję jako psychopedagog kreatywności z dziećmi i młodzieżą oraz współtworzę programy edukacyjne. Jestem trenerem kreatywnego myślenia, technik uczenia się oraz nauczycielem języka angielskiego.

Z natury staram się być optymistką, otwartą na cały świat, szczególnie na świat nauki i badań naukowych, uwielbiam spędzać czas w podróży oraz na łonie natury. I właśnie dlatego zajęcia w Raz Dwa są pełne atrakcji, otwierające umysły dzieci na świat nauki poprzez samodzielne docieranie do wniosków i poszukiwanie informacji.


Trenerzy

Kasia Dobrzyńska

Kasia Dobrzyńska

Psychopedagog kreatywności, animator społeczno-kulturowy, podróżnik, autorka wielu projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w ramach funduszy europejskich. Jako trener twórczego myślenia, wyznaje zasadę, że wszystko jest możliwe i da się wykonać. Nie da się? Pani Kasia zrobi i pomoże!


Monika Kowalewska

Monika Kowalewska

Pedagog, wciąż rozwijający się i dojrzewający trener kreatywności, mnemotechnik i szybkiego czytania, sympatyk przedszkolaków, pochłaniacz literatury podróżniczej i kryminalnej, fascynatka nart i rolek, a także przykładna żona, zainspirowana mama. W pracy ważne jest dla niej łagodne ale konsekwentne podejście do dziecka. Dzień rozpoczyna wymyśloną piosenką na ustach i dąży do tego, aby uczestnicy jej zajęć nucili coś wesołego wychodząc z sali po skończonym spotkaniu


Marta Otto

Marta Otto

Jej imię - Marta, nazwisko - Otto,
Niechcący wcale powstało m-otto.

Pedagog, nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, uwielbia wymyślać prace plastyczne i ćwiczenia teatralne dla dzieci. Zaangażowana w program twórczego rozwiązywania problemów Odyseja Umysłu jako sędzia konkursowy. Wakacje spędza w górach, także tych, w których nie ma wyznaczonych szlaków, uwielbia przygody i dzielnie stawia im czoła!


Sylwia Piórkowska

Sylwia Piórkowska

Mama, psychopedagog kreatywności oraz kształcący się jeszcze nauczyciel Montessori. Zafascynowana pedagogiką Montessori oraz twórczą edukacją. W swoich pedagogicznych działaniach kieruje się maksymą: "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem."

W międzyczasie relaksuje się lepiąc w glinie, szyjąc lub piekąc kolejne ciasteczka ze swoimi dziećmi. Optymistka, kocha życie, nucąca wciąż pod nosem: "Trwaj chwilo trwaj, jesteś taka piękna..."


Powrót do strony głównej.